08 Mart 2013

Vatan Bilgisayar Sorunumuzun Giderilmesini İstiyorum!

14.02.2013 tarihinde vatan bilgisayarın teknik servisine vermiş olduğum Samsung Galaxy SIII cep telefonum serviste 07.03.2013 günü tekrar geldi. Ben telefonu servise teslim ettiğimde sağlam olan cep telefonum bana geldiğinde alt kısmında kırık vardı. Ben telefonu aldığım günden beri arızasıyla uğraştığım yetmez gibi bide telefonu kırıp geri gönderdiler.


Ben bu konu ile ilgili olarak yeteri kadar mağdur oldum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. 444 56 56 numaralı telefonu aradığımızda bize net bir tarih verilemeyeceğini beklememiz gerektiğini söylediler. Biz resmen paramızla rezil olduk. Bu konunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Ali 55 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Mart 2013

    18.03.2013 tarihinde 444 56 56 numaralı telefonu aradım ve telefonumun kasasının değişeceğini ve 402 TL masrafı olduğunu söylediler. Onay vermem halinde telefon yapılacakmış. Benim hem telefonumu kırıp gönderiyorsunuz hemde 402 TL para istiyorsunuz. Arkadaş bu işi yapamayacaksanız satmayın telefon insanları mağdur etmeyin, garantili malzeme satıp o garantiden para alıyorsunuz. Bu resmen soygundur biz keriz değiliz bu firmadan da kimse alış veriş yapmasın rezil olursunuz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön