20 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Sorun Devam Ediyor!

Kasım ayında vatandan sony marka cep telefonu aldım ayı dolmadan telefon bozuldu servise değişim diye gönderdim hakkım olmasına rağmen güncelleme yapıp gönderdiler servisten geldiğinde hala bozuktu yine gönderdim bu sefer ana kartı değiştirdiler ama sorunlar hala vardı 3. sefer ücret iadesi diye gönderdim güncelleme yaptılar.


Bu arada derdimi ne vatana ne sony' e ne de teleservirse anlatamadım sorunlar hala devam etmekte 4. kez yine servise gönderdim sorun yok denildi telefon elimde hala problemleri var aldığım günden beri telefonun hayrını göremedim üstelik kullanmadığım cihazın parasını ödüyorum vatan topu sonye atıyo sony teleservice ama sonuç yok artık mahkemeye başvuracağım.

Birgül 53 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön