Vatan Bilgisayar Siparişimi İptal Edemiyorum

Sami Sami2 gün önce

25 Mart 2020 tarihinde vatanbilgisayar.com dan SSD disk aldım. Fakat alım esnasında ''aradığınız sayfa bulunamadı'' şeklinde bir sayfayla karşılaştım. Ben de satın alımı gerçekleştiremediğimi düşünerek bir kez daha aynı işlemleri yaptım. Ama sonuç yine aynıydı. Aynı sayfayla karşılaştım. Mobilden yapamayacağımı anlayınca bir kez de bilgisayardan denedim ve bu sefer ''Siparişiniz alındı'' sayfası karşıma geldi. Fakat banka hesabımı kontrol ettiğimde üründen 3 adet sipariş vermiş olduğumu gördüm. 

Siparişlerden 2 tanesini iptal etmek için yeniden vatanbilgisayar.com sitesine girdim. Ama iptal etmek için herhangi bir seçenek bulamadım. Ertesi sabah (yani bugün) müşteri hizmetleri numarasından yani (0850 222 5***) ulaşmaya çalıştım. Fakat o numara da çalışmıyor. Siparişim kargoya verilmeden iptal etmek istiyorum ama Vatan bunun önüne geçmek için elinden geleni yapıyor!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Recep 2 gün önce  

    26 Mart tarihinde web den ürün aldım. Sipariş hazırlanıyor diye yazıyor. Ürünü iptal etmek için mail gönderdim işleme almıyorlar. Müşteri hizmetleri numarasına ulaşılamıyor. Vatan Bilgisayar hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler