16 Temmuz 2019
#12268245

Vatan Bilgisayar Sıfır Diye 2. El Sattı

Ankara Çukurambar Vatan Bilgisayar'da yaşadığım daha önce başkasına satılıp büyük bir ihtimalle arızasından dolayı iade gören ve bir hafta sonra tekrar bana satılan Arzum mutfak robotunun nasıl bir insanın başına bela olur size anlatmak istiyorum. 05.07.2019 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Arzum marka mutfak robotu aldım tabi hemen açıp kullanma şansım olmadı 2. gün kullanmak için paketten çıkarttık eşim krema yapmak için cihazı çalıştırdı. Krema blender ile çırpacak sözde cihaz boşta çalıştırdı çalışıyor kremanın içine daldırdı. Oda ne çevirmeye gücü yetmiyor.


Aldık Vatan Bilgisayar'a gittik durumu anlattık satış anında bütün sorunlarınızla biz ilgileneceğiz diyen o Vatan Bilgisayar servise gitmemizi söyledi. Bakin sıfır kutudan yeni açtık çalışmadı dedik ettik ama nafile servis dediler. Neyse kızarak iki gün sonra servise gidebildik. Servisteki arkadaş Balgat Arzum servisi bunlar kullanma ile bozulur dediler biz kullanamadık ki bozalım dedik. Orada incelerken garanti tarihinin Bize satış tarihinden daha önce Vatan tarafından başlatıldığını gördük. Servisteki arkadaşta bizden önce Birine satılıp iade falan olmuş olabilir dedi.


Doğru Vatan'a gittim ben para iadesi istiyorum dedim. Bana bozuk ve daha önce satılıp iade edilmiş bir ürün sattınız. Alın bu urunu dedim nafile ben Arzum sevisini ararım yardımcı olurlar dedi. Ben orayla görüşeceğim burayla görüşeceğim deyip para iadesi yapamayacaklarını kupon yereceklerini pazarteside beni arayacaklarını söyleyip beni yolladılar ben neden 2. El sattınız diyorum Arzum servisi ile görüşeceğim diyor. Onu sormuyorum neden sattınız diyorum cevap yok. Yani bana 2. El bir cihaz satıp bunu da geri almadılar. Paramıda iade etmeyecekler.


Sıfır aldığım ürün serviste tamir edilip bana geri gelecek. Bu kadar sattığı malının arkasında olmayan bir firma görmedim.

Fath Fath 1.475 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları