25 Nisan 2019
#11888826

Vatan Bilgisayar  Servisinden Farklı Arızalarla Gelen Cihaz!

Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPhone-X telefonumu mağaza çalışanı tavsiyesi ile Gulf Sigorta ile kasko yaptırdım. Telefonumun ekranı arıza yaptığında kasko kapsamında Gulf Sigorta'ya gönderdim. Yaptığımız sözleşme içeriğinde cihazın tamirinde muadil parça kullanılabileceği maddesine dayanarak cihazım Apple onaylı olmayan muadil parça kullanarak tamir edildiğinden dolayı Apple tarafından garanti kapsamı dışında kalmıştır.
Gulf Sigorta ile yaptığım görüşmeler sonrası cihazım iki kere daha servise gönderildi. Yine Apple onaylı olmayan muadil parçalar ile tamir edilerek ve farklı arızalar ile geri geldi. Telefonumun tamiratını yapan servisi araştırdığımda beyaz eşya- ev aletlerinden elektronik malzeme tamirine kadar bir çok alanda hizmet veren bir firma ile karşılaştım. Sikayetvar.com üzerinde okuduğum müşterilerin büyük çoğunluğu benimle aynı sorundan defalarca şikayetçi olmuş ve hemen hepsine kopyala yapıştır hazır cevap verilerek hiçbir çözüm üretilmemiş olduğunu da görmüş bulunmaktayım.


Ben sorunumu Gulf Sigorta-KRM Bilişim ve Vatan Bilgisayar çalışanları ve müşteri hizmetleri ile görüşmeler devamında da hukuki yollara baş vurarak mutlaka bir sonuca ulaştıracağım.

Hakan Hakan 1.521 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları