18 Aralık 2013

Vatan Bilgisayar Servisindeki Üründen Haber Yok!

06.11.2013 tarihinde Apple marka cep telefonumu garanti kapsamında Vatan Bilgisayar'a verdim. Diğer teknoloji marketlerinden ise garanti şartları iyi değildir diye almadığım telefonumu. Vatan Bilgisayardan aldığım için bin pişman oldum.

Her gitmemde telefonumu soruyorum 1 hafta 10 gün içerisinde gelir diyorlar ama tam 40 gün geçti hala bir haber yok. Bir daha Vatan Bilgisayar'dan kesinlikle alışveriş yapmayacağım. Ürünü aldıktan sonra doğru düzgün muhatap bile olmuyorlar. Çok ciddiyetsizler.

Semih 74 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön