01 Şubat 2014 #2268649

Vatan Bilgisayar Servisi Onarım İçin Ücret İstiyor

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum General Mobile akıllı telefonum 1 ay sonra şarj olamama sorunu ortaya çıktı. Vatan Bilgisayar'a servis için verdim . Garantisi vardı sonuçta. Telpa'ya gönderdiler, tamir parası istediler, başta reddettim bu yüzden de telefon tamir edilemeden geri gönderildi. Sonra mecburen tamam ödeyeceğiz diye yazılı onay verdim .


Tekrar servise gönderdiler ama maalesef 1,5 aydır serviste olan General Mobile akıllı telefonun tamiri yapılamadığı gibi bugün beni arayıp gelin yapamadık alın siz yaptırın diyorlar. Neden yapılmadığını da söyleyemiyor. Vatan'da çalışanlar alın siz yaptırın diyorlar. Müşteri hizmetlerini arasanız ulaşmak mucize zaten.

Yaşar 63 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Şubat 2014

  Konu çözümlenmiştir. Saygılarımızla.

 • Yaşar28 Şubat 2014

  hiç mennum değilim , 3 ayın sonunda telefonum geri gelebildi tamir edilerek ama mağazadan tamir parası istediler yine . 3-5 telefon trafiğindne sonra para istemekten vazgeçtiler. Vatan çalışanlarının birbirinden,kendi servis ağından , teknik servisinden haberi yok , yazıklar olsun , koca firmayı kimler yönetiyor, Koca firma abartalı olu biraz bunca yaşadıkalrımdan sonra

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Şubat 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Yaşar04 Şubat 2014

  Vatan bilgisayar ne çözüm aşaması nede sonrasında hiç bir ilgi göstermedi, Bir daha Vatandan herhangi bir ürün almayacağım gibi, tanıdığım herkese mağduriyetimi anlatacağım , Facebook,twitter ne varsa kullanarak durumu devamlı güncel tutacağım . MAğazadakiler umusamaz, 444 lü numaradan VATANA ulaşmak imkansız gibi ......

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

 • Yaşar03 Şubat 2014

  hala kimsenin aradığı yok , kusurlu mal satıyorlar , sonra gidip ithalatcısından (TELPA) yenisi için başvuru yapıp, alın diyorlar , VATAN sadece satıcı imişşşşşşş , harbi satıcı hemde . bir daha VATAN dan yarı fiyatına da olsa , güvenip mal almam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön