Vatan Bilgisayar Servisi Mağdur Ediyor

Orçun Orçun 5 yıl önce

07.07.2014 tarihinde Iphone marka cep telefonumu sigorta kapsamında On/Off düğmesi bozulduğu ve batarya ömrü kısaldığı için Vatan Bilgisayar aracılığıyla TELESERVICE'e gönderdim. Yetkili 10.07.2014 tarihinde telefon aracılığıyla Iphone'un su teması sebebiyle bozulduğunu ve garanti kapsamına girmediğini söyledi.

Ancak telefonuma bir yağmur damlası bile düşürmedim şimdiye kadar. Sıcak hava veya nem gibi sebeplerle şarj soket girişi kısmında sıvı tespit etmiş olabilirler ancak ben düğmesi ve bataryası için garantiye gönderdim. Teleservice beni mağdur etti. Teleservice ile çalışmak benim değil Vatan Bilgisayar'ın tercihi. Dolayısı ile Vatan Bilgisayar mağdur bıraktığı müşterisine sahip çıkmalı!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vatan Bilgisayar Logo Vatan Bilgisayar 5 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler