Vatan Bilgisayar Servis Süresi Çoktan Geçti

Abdurrahim Abdurrahim06 Eylül 14:35

Vatan Bilgisayar'dan aldığım toplama bilgisayar sorun çıkartmaya başlamıştı. Mimari programları kullanırken ısınıp kapanıyordu. Bunun üzerine 29.07.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerine bilgisayarımı bıraktım ve beklemeye başladım. 02.08.2020 tarihinde bana sorunu çözemediklerini sorunun lemcide olduğunu ve yetkili servise göndereceklerini söylediler bende onay verdim yetkili servis süreci başladı. 

08.08.2020 tarihinde bana yetkili serviste işlemin devam ettiğinin bilgisini verdiler ve 1 aydır hala yetkili serviste işlem devam ediyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum servis süresi 20 gün olduğunu geçtiğini söylüyorum bana laubali bir tavırla beklemek zorunda olduğumu söylüyorlar. Mağdur olduğumu çizim yapamadığımı söylüyorum başka çareniz yok bekleyeceksiniz diyorlar. İade ve değişim yapmak için yetkili servisten cevap gelmesini gerektiğini söylüyorlar. 1 buçuk aydır bilgisayarım yok iş yapamıyorum böyle bir rezalet olamaz. 

Yardımcı da olmuyorlar değişim istiyorum diyorum yetkili servis cevap vermesi lazım bekleyeceksiniz diyor böyle bir şey olabilir mi. Eğer yapamıyorsanız müşterinize 20 gün servis sözü vermeyin. Bir daha alışveriş yapmak istemiyorum çok mağdur ettiler ve hiçbir gelişme de göstermiyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Emre 13 Eylül 03:09  

    Ürün servise ulaşınca 13 gün içerisinde servisten çıkışı yapılmazsa sorun çözülene kadar size cihaz sağlamak zorundalar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler