Vatan Bilgisayar Servis Rezaleti!

Sevgi Sevgi 07 Kasım 2019 17:38

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Arnica marka tost makinesi, eve getirdiğim zaman kırık çıktı. Kutuda herhangi bir hasar, darbe vs. olmadığı ve ürün hiç kullanılmadığı için değişim talebinde bulundum. En yakın Vatan Bilgisayar'a ürünü teslim ettim ve konuyla ilgili 1-2 gün içerisinde dönüş yapılacağı söylendi. 5 gün sonra aradığımda ürünün serviste olduğunu servisten cevap beklediklerini söylediler. 1 haftayı geçti ve ben Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerinden hala ürünün serviste olduğunu, bunun dışında herhangi bir bilgileri olmadıklarını söylüyorlar. Sorum şu ki, benim ürünü Vatan Bilgisayar'dan almış olmamın müşteri olarak ne gibi bir kazancı var? Hiçbir şekilde cevap alamıyorum, sıradan bir mağazadan ürünü satın alıp servise versem de aynı süreçlere tabi tutulacaktım ki tekrar belirtmek isterim ürün tamir edilecek bir ürün değil kaynak yerinde kırık vardı üretim hatası. Vatan bilgisayarı servisten cevap almak yerine müşteriye beklemek zorundasınız dedikleri için tebrik ediyorum. Buradan alışveriş yapacağınıza rast gele bir mağazadan yapın en azından bir muhatabınız olur. Yoksa kurumsal laf kalabalığı ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sevgi 03 Ocak 15:31

Ürünü Arnica Firması tamir edip Vatan Bilgisayar’a göndermiş. Kutusundan kırık çıkan ürünü tamir edip teslim ettiler! Vatan Bilgisayar’a iade etmek istediğimi, kusurlu ürün satıldığını ve tamir edilmiş ürün istemediğimi söyledim ancak iade alamayacaklarını söylediler. Sebebi de aynı gün içerisinde kutuyu açıp bakmamam! Arnica Firmasını da tebrik etmek lazım tabi... Kırık ürünü tamir etmişler ve lütfetmiş kendileri çünkü bunu müşteri memnuniyeti adı altında yapmışlar. Yani ürünün kusurlu olduğunu kabul etmiyorlar yalnızca memnuniyet sağlamak adına tamiratı gerçekleştirdiklerini iletiyorlar.

profile-icon Sevgi 14 Kasım 2019 10:12

Konuyla ilgili hala dönüş alamadım. Müşteri hizmetleri servisin numarasını verelim arayıp kendiniz görüşün diyor! Şu an ürünü iade etme veya değiştirme hakkınız yok diyor! Pes

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler