Vatan Bilgisayar Servis Garanti Sorunu

Furkan Furkan1 hafta önce

Vatan Bilgisayar'dan toplama bilgisayar almıştım. Bilgisayarım da bir takım sıkıntılar yaşadım bende sistemi direk Vatan Bilgisayar'ın servisine götürdüm. Sorunumu anlattım fakat servisin sistemi inceleyip sorunu bulma gibi bir hizmetinin olmadığını sistemin entegresini Vatan Bilgisayar yapmasına ve bütün ekipmanları Vatan Bilgisayar'dan almama rağmen oradan Windows almadığım için demonte edemeyeceğini kendim demonte edip parçaları tek tek garantiye getirmem gerektiğini söylediler. Ama Windows alsaydım her şeyi Vatan Bilgisayar yapacaktı. 

Vatan Bilgisayar gibi güzide bir firmanın böyle küçük şeylerle para odaklı olması beni içtenlikle yaraladı. Ben yine az biraz bilgisayar dan anlayan biri olduğumdan ötürü sıkıntının işlemcide olduğunu anladım. Sadece işlemciyi verdim ama asıl sıkıntı işlemci de değilse ne yapacağım bilmiyorum. Ayrıca işlemciyi vatana teslim edeli 20 gün olmasına rağmen Vatan Bilgisayar işlemciyi intelin servisine 18 gün sonra teslim ettiği için ekstradan 18 gün daha beklemem gerekecek. 

Benim Vatan Bilgisayar dan bütün ekipmanları almamın sebebi Servisinin iyi olduğunu düşünmemdi. Ben böyle sıkıntılar yaşamamak için internetteki firmalar daha ucuz olmasına rağmen Vatan'a güvendim. Güvenimi sarstığın için teşekkürler Vatan Bilgisayar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler