31 Ocak 2014 #2265015

Vatan Bilgisayar Satış Sonrası Yardımcı Olmuyor

Arızalı olduğunu düşündüğüm ekran kartımı, telefonuma gelen SMS mesajından sonra teslim aldım. Kart uygun olmayan bir biçimde sarılmış şekilde teslim edildi. ESD tehlikesini bilmek için A+ sertifikanız olması gerekmez. Daha da ilginci eve yazı da yollamış olmaları ki evde olmadığım için günler sonra PTT'den aldığım yazıda 5 iş günü içerisinde almazsam üründen mesul olmayacakları uyarısı.


Bu yazının hukuki olduğunu da düşünmüyorum.Vatan Bilgisayar'da müşterisinden önce personelini ESD konusunda uyarırsa ülkenin ekonomisi için de çok daha iyi olacaktır. Bu şikayet Vatan Bilgisayar ile yazılı iletişim kurma yollarının kapalı olması nedeniyle buraya yazılmıştır.

Sarper 252 Okunma

Cevaplar

  • Sarper31 Ocak 2014

    Verilen bilgi de şudur: -"5 gün içerisinde alınmazsa sorumluluk kabul edilmeyeceği bilgisini içeren o yazıyı dikkate almayınız"!! ayrıca 20 gün sonra ekran kartımda arıza olmadığı söylendiği için teslim ettiğimiz bilgisayar kasasıyla ilgili ki içindeki parçaların tümü vatan bilgisayardan alınmadır: -"Şu an ekran kartınız teknik serviste olup rapor gelene kadar açıklama yapamıyoruz"!!! (20 gün sonra arıza olmadığını söylenen kartı yine teknik servise yollamışsınız,tebrik ederim!Önemli değil kardeşimin ve eniştemin bilgisayarlarında çizim yapar ve oyunlarımızı oynarız...) Telefonda tarafımdan verilen bilgiler ise şunlardır: - ESD (elektrostatik deşarj) cihazlar için yangından daha tehlikeli olup herhangi bir elektronik cihaz bu tür şok üreten malzemeye değil sarılmak temas bile ettirilmemelidir.Ekran kartımı maalesef böyle teslim aldım. Kutusuyla götürdüğüm kartımın kutusunun gerekmediğini söyleyen de kendileridir. - Müşteri servisinde sıra numarası veren cihaza bir UPS takılırsa elektrik kesintisinde sorun çıkarıyor diye kapatılması gerekmez. - Burada yazılanların iletilebileceği bir eposta adresi olmadığı için şikayetvar.com' yazıldığı, iyi de olduğu hemen geri dönüş alındığı da kendilerine söylenmiştir. Not: Sanırım voip hatlarında da arıza var çünki bir süre iletişim kuramadık. Saygılar...

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön