24 Eylül 2014

Vatan Bilgisayar Satış Sonrası İlgisiz

Malatya AVM Park 'ta Vatan Bilgisayar'da 121.09.2014 pazar günü aldığım 1.099 Tl laptop sipariş vermiş durumdayım. Bana ürünün 24.09.2014 tarihinde geleceğini söyleyip parasını ödedim.
Ancak şimdi gittiğimde ben bilmiyorum arkadaş ilgileniyor, personel arıyorum personel daha gelmedi, kargoda olabilir ne zaman gelir bilmiyorum ne zaman gelecek deniyor.


İstanbul merkezi aradığımda ise yardımcı olmadıkları gibi telefondaki bayana ismini sorduğumda benim ismim önemli değil deniliyor, müşteri hizmetleri mağazaya gidin deniliyor. Konuyla ilgili olarak satış yapana kadar çok sıcak ve içten davranıyorlar ürünü sattıktan sonra ise gittiğinizde ilgilenmedikleri gibi yüzünüze bakmıyorlar.

Serkan 218 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi25 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön