02 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Reyon ve Kasa Fiyatı Farklı!

26.12.2014 tarihinde Balıkesir Yaylada şubenizden mikado marka radyo çalar aldım. Reyon görevlisinin 42,90 TL'demesine ve etiket üzerinde de aynı fiyat yazmasına rağmen sonradan faturaya baktığımda ürünün 55 TL olduğunu gördüm. Kasa görevlisine fazla tahsilat yapıp müşteriyi yanılttığını söyledim ve ürünü etiket fiyatı üzerinden almak istediğimi söylediğimde bunun mümkün olmadığını etiketin yanlışlıkla yazıldığını söylediler (Reyon görevlisi de yanlış biliyor olsa gerek).


Bende bu müşteriyi yanıltmayı kabul etmeyip ürünü geri iade ettim. Faturanın iptal edilmesi de 15 dakika sürdü. Hata yapıyorsun bari hatanızı kabul edip etiket fiyatı üzerinden satış yapmayı prensip edinin.

Hasan 1.556 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı05 Ocak 2015

    Tarafıma geri dönüş yapılarak özür dilendi. Ancak böyle bir durumda etiket fiyatının geçerli sayılamayacağı belirtildi. Böylesine büyük bir firma yapılan bu yanlışı müşteri lehine çözemiyorsa büyüklüğünden ödün vermiş demektir. İlgilenip geri dönüş yaptılar olumlu ancak tüketici lehine böyle bir prensip oluşturamamaları düşündürücü. Şikayetvar.com 'a teşekkürler.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Geribildiriminiz için teşekkür eder, bizler için değerli olduğu ifade etmek isteriz Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön