14 Ocak
Yorum Yap
#11444077

Vatan Bilgisayar Personelinin Kafasına Göre İşlem Yapması!

13.01.2019 (bugün) eşim bana iPhone 8 bir telefon aldı. Ben bu telefonun rengini beğenmedim. Sadece renk değişimi için şubeyi aradım, hayır hanımefendi yapamıyoruz dendi. Neymiş kutudan açılmış açan zaten satış personeli herhangi bir sıkıntı var mı diye açmış. Bu ürün hediye alınıyor ve bu da belirtiliyor karşı taraf bunu beğenmeyebilir siz nasıl bir kurumsunuz ki, kendi açtığınız ürünün değişimini yapmıyorsunuz sadece renk değişimi istedim.


Gold olan rengi gümüşüyle değiştirmek istiyorum. Sim kart bile takmadım eminim bir opsiyonunuz vardır. Ben Vatan'a güvendim, telefon aldım ve hiç kullanmadım sırf renk değişimi istedim diye bu yapılmayacaksa benim size olan güvenim de yok olur. Tarafıma acil dönüş yapılmasını istiyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nihal Nihal 962 Okunma

Cevaplar

  • Nihal14 Ocak

    13.01.2019 (bugün) eşim bana ıphone8 bir telefon aldı ben bu telefonun rengini beğenmedim. Sadece renk değişimi için şubeyi aradım hayır hanımefendi yapamıyoruz dendi. Neymiş kutudan açılmış açan zaten satış personeli herhangi bir sıkıntı var mı diye açmış bu ürün hediye alınıyor ve bu da belirtiliyor karşı taraf bunu beğenmeyebilir siz nasıl bir kurumsunuz ki kendi açtığınız ürünün değişimini yapmıyorsunuz sadece renk değişimi istedim Gold olan rengi gümüşüyle değiştirmek istiyorum. Sim kart bile takmadım Emin’im bir opsiyonunuz vardır ben vatana güvendim telefon aldım ve hiç kullanmadım sırf renk değişimi istedim diye bu yapılmayacaksa benim size olan güvenim de Yok olur. Tarafıma acil dönüş yapılmasını istiyorum bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Eğer yapmayacaksanız ben hakkı mı mahkeme de Avukatlarımla ararım. Sadece renk değişimi istedim pes yani hayal kırıklığına uğradım bu kadar mı değersiz her şey satış yapana kadar mı lütfen şikayetimi giderin

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler