08 Eylül 2016

Vatan Bilgisayar Personelin Yanıltıcı Bilgilendirme Yapması!

Yaklaşık 10 gün önce seyahate çıkmama saatler kala telefonumun ekran kırıldı ve zor durumda olduğum için acele kararla telefon aldım. Kendimi alışverişlerimi sürekli olarak yaptığım Vatan Bilgisayar satış personelinin iyi niyetine teslim ettim. 1500 lirayı geçmeyecek güvenilir bir marka telefon istedim hatta iPhone S4 'ü düşünebileceğimi söyledim fakat ısrarla bana Reeder p10 markanın özelliklerinin daha iyi olduğunu kendisinin de kullandığını ve daha uygun fiyatlı olduğunu söyledi. Markayı daha önce duymadığımı söylediğim halde onlarca ikna edici cümle işitince satın aldım. Alır almaz, telefon hattımı takıp Reeder p10 ile ilgili araştırma yaptığımda okuduğum şikayetler üzerine hemen tekrar mağazaya gittim. İstemediğimi söyledim, iPhone S4 ü istediğimi kandırılmış hissettiğimi söyledim. Bunun üzerine satış elemanı yazılanların doğru olmadığını, paketi açmış olduğumu söyledi.

Ozlem 780 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem07 Eylül 2016

    Özellikle tekrar tekrar vurgulamak istiyorum Reeder marka telefon kullanım esnasında ve sonrasında korkunç bir baş ağrısına neden oluyor, Vatan Bilgisayar gibi kurumsal yapının böyle bir markayı/ürünü tezgahlarında bulundurmaları farklı bir konu ama sağlığı tehdit eden böyle bir ürünü zorla satmaları kabul edilebilir bir durum değil! Ürünün iadesini istiyorum!

  • Ozlem07 Eylül 2016

    Tekrar reeder p10 ile mağazadan çıktım. Telefonumla kesintisiz bir görüşme yapmak mümkün değil, sürekli kapanıyor ve ayrıca korkunç bir baş ağrısına neden olduğu için kulaklığı taktığımda fark ettim ki kulaklığı da çalışmıyor! Vatan Bilgisayarın zoraki olarak bana yamadığı bu ürünü almasını ve bana istediğim marka cep telefonunu vermesini istiyorum! Zannediyorum Reeder ve Vatan Bilgisayar arasındaki bir anlaşmaya kurban edildim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön