19 Şubat 2013 #1640971

Vatan Bilgisayar Personel Yanlış Bilgi Veriyor!

Dün vatan bilgisayardan phılıps 3d tv aldım. Ürünü satarken kayıt yaptırmam durumunda aynı gün kurulum yapıyorlar denildi. Ancak phılıps servisi 4 gün sonraya randevu verdi. Ayrıca tv özelliklerine her personel farklı ve yanlış bilgi veriyor.

Cihat 62 Okunma

Cevaplar

  • Cihat23 Şubat 2013

    Biz buradan 1800 TL verip TV aldık. Ürünü kendimiz arabamızla eve götürdük ve servisin ürünü kurarken kutu ve TV'nin hasarlı olduğunu gördük. Servis taşımadan dolayı kaynaklanmıştır diyerek değişim yapmadı. TV'yi vatan bilgisayara götürdüğümüzde oradaki en yetkili kişiler ürünün taşıma esnasında zarar gördüğünü söyleyerek ürünü teslim almadı. Bunun üzerine vatan bilgisayar topkapı şubesindeki kamera kayıtlarının incelenmesini talep ettik. Kamera kayıtlarında herhangi darbe gözükmediğini söyleyerek ürünü tekrar geri iade almadılar. Görüntüleri görmek için server odasına giderek kamera kayıtlarına bizzat kendimiz baktık ve ürünün darbeli olarak depodan çıktığı video kaydını gördük. Devamı 2 de

  • Cihat20 Şubat 2013

    Vatan bilgisayardan Phılıps 3d TV aldım. İki gün sonra servisin gelip TV'yi kurma aşamasında, ekranda çatlak ve kutuda dikdörtgen şeklinde hasar olduğunu farketdik.Servis ürünün kutusunun kolayca yırtılmayacağını, kutunun ağır hasar almış olduğunu söyledi. Ürünü tek köşesine baskı yapacak şekilde ve yere sürterek mağaza kapısına çıkartılması, ürünün depoda nasıl muammele gördüğünü düşündürtebiliyor. Satan görevlinin özellikle ürünün kutusunda veya ekranında herhangi bir sorun olması durumunda ürünün servisi tarafından birebir değişimi gerçekleşecektir demesinin nedeni belli oldu. TV'yi montaladılar ancak 2 gün TV'yi açmamamızı söylediler. Bari ürünü takmasaydınız da eski TV'mizi izlenseydik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön