Vatan Bilgisayar Oyun Hediye Kampanyası!

Ünal Ünal08 Ağustos 2019 15:16

Vatan Bilgisayar müşteri memnuniyetine güvendiğimden dolayı değerli donanım ürünlerini aldığım tek yerdi. En son RTX 2080Ti ekran kartı almıştım. Nvidia'nın tüm RTX ürünleri için olan super hızlı-supernatural oyun hediye kampanyasından faydalanmak için Vatan Bilgisayar'a mail attım. Sonuç olarak 2 oyun hediyesinden sadece 1'i olan Wolfenstein Youngblood oyununu al bununla yetin der gibi gönderdiler.

Kalitesine güvendiğim ve pahalı alışverişler yaptığım bir yer maillerime cevap vermedikleri gibi telefonlarıma da lakayıt cevaplar veriyorlar. Eskiden daha iyi müşteri desteği olan ve insanların burayı tercih ettiği Vatan Bilgisayar bu aralar şimdi diğer küçük çaplı elektronik mağazalarından bir farkı kalmamış gibi hissettiriyor.

Vatan Bilgisayar tüm RTX serisi ürünlere yapılan bu kampanya için siz en üst model RTX 2080Ti almış birine cimrilik yapıp 2 oyundan sadece 1'ini mi gönderiyorsunuz şaka mı bu? Kampanya şartlarını yerine getirip hakkım olan diğer Control oyununa da erişim sağlamam için ne yapılması gerekiyorsa yapmanızı rica ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 15 Ağustos 2019 22:17  

    Bende bayramdan birkaç gün önce sizin gibi Vatan Bilgisayar'dan RTX 2070 ekran kartı aldım ve satın aldığım ekran kartı için gönderdikleri kod karşılığında sadece 1 tane oyun çıktı ve konuyla ilgili Nvidia 'ya kadar mail attım ve Nvidia tarafındanda herhangi bir net bilgi alamadım. Yalnız internette yaptığım araştırmalar arasında şöyle bir şeye denk geldim. Nvidia Bu wolfstein ve control oyun kampanyası olan "süper hızlı supernatural" adlı kampanyasından önce sadece wolfstein oyununu içeren "wolfenstein-youngblood-bundle" adlı bir kampanya düzenlemiş. Ve bu durumdan çıkardığım sonuç şu Vatan Bilgisayar tarafından bizlere gönderilen oyun kodları bir önceki kampanyaya ait olan oyun kodları olduğu için hesaplarımıza yalnız 1 adet oyun tanımlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler