20 Nisan 2015

Vatan Bilgisayar Müşteriye Haber Vermeksizin Ürün Satışı!

Bu gün Niğde Vatan şubesinden bir telefon aldım. Telefonu seçip almak istediğimi söyledim kaydı yapan satış sorumlusu beni kasaya yönlendirdi, kasaya geçtiğimde beğendiğim telefon ve bir adet de antivirüs kutusu üst üste durmaktaydı. Bir ara soracak oldum ancak o sıra araya başka şeyler girince soramadım. Bana sormadan ürün satmazlar herhalde diye bir ön yargıya kapılıp parayı ATM kartıyla ödedim.

Eve dönünce telefona gelen 593 liralık tutar hesaptan çekilmiştir mesajı ile şok oldum. Faturayı kontrol edince 37 liralık antivirüs ile karşılaştım. Normalde çok dikkatliyim fakat insanlık hali, dikkat etmedik diye. Yarın durumu görüşmeye gideceğim.

Tevfik 432 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Tevfik'in Teşekkür Mesajı18 Nisan 2015

    Şikayette belirtmeyi unutmuşum. Antivirüsü ürünün promosyonu sanıp aldım. Hep sonu 9 ile biten rakamlar ve dalgınlığım yüzünden fiyatın fazla olduğunu o an idrak edemedim. Umarım iade alırlar, yoksa sadece son iki ay içerisinde laptop, elektrikli süpürge, kettle, mause, oyun kolu nereden baksanız 4000 liralık alışveriş yaptığım mağazaya güvenip bırakın ürün almayı arkamı bile dönmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön