06 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Müşterisini Yanıltıyor!

05/01/2015 tarihinde Vatan Bilgisayar Bostancı mağazasından 2.413.76 TL ödeyerek Lenovo marka bir notebook bilgisayar aldım. Evime geldim, kurulumunu yaptım, ertesi sabah yani 1 gün bile geçmeden kendi internet sitelerinde aynı cihazı ücretsiz kargo ile 2.249 TL'ye sattıklarını gördüm. Mağaza yöneticisi ile telefonda görüştüm, madem internet sitenizde bu cihaz 150 TL daha ucuz, neden mağazada bana yardımcı olan satış danışmanı bunu belirtmiyor dediğim zaman öyle bir mecburiyetimiz yok diye gayri ciddi bir cevap aldım. İstediğiniz yere şikayet edin diyerek gayet müdanasız bir tavırla müşteri memnuniyetinin sıfır olduğunun bir kanıtını sunmuş oldu. Dürüst satış yapın, net olun.

Yiğit 1.312 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit08 Ocak 2015

    Sırf mağazaya gitmiş olduğum için cezalandırılmış, mağdur edilmiş ve aynı ürünü ben ödeme yaptığım sırada kendi sitelerinde 163 TL daha ucuza satıyor olmalarına rağmen müşterisini mağdur etmiş ve etik dışı ticaret yapmış olmasını kabul etmeyerek mağdur etmekten mutluluk duyan bir firma var ortada. Ürün alırsınız,1 hafta sonra indirime girer bunu anlarım, ama mağazada pahalı satıp, internet sitesinde aynı anda daha ucuza satmayı ve bunu da müşterisinden saklamayı anlayamam! Kampanyalar müşteriyi mağdur etmek için değil, satış ve müşteri sayısını artırmak adına yapılır. Vatan Bilgisayarın mağazası ayrı, internet sitesi ayrı bir firma değildir ancak fiyatları ayrıymış, bunu da tesadüfen siz farkedecekmişsiniz. Böyle ticaret olur mu?

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön