28 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar Müşterisi İle İlgilenmiyor

Müşteri hizmetlerine arızalı tableti bırakırsınız, 3 kez sizden habersiz ürününüz kargoya verilir 20. işgününde teslim edilir, kargoda ürününüzün dört köşesi darbelerden çatlar bir tarafı kırılır yenisini verin dersiniz. Bir sonraki gelişinizde yada müsait bir anınızda tableti getirin servise yollayıp değiştirelim derler.


Ürünü 10 ay sonra başka bir arıza için götürürsünüz olayı anlatırsınız tamam derler, servise gider ürününüz tamir eden sizi arar ücret talep eder ödemem dersiniz, 7 kez call centerdaki arkadaşa 3 kez mağazayı ararsınız her birinde 10'ar dakika olay anlatırsınız ilgileneceğiz derler arayan soran olmaz.

Hakan 76 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Hakan28 Ocak 2014

    mağazaya gelin derler gidersiniz servisten bize mail gelmemiş merkeze gitmiştir göremiyoruz orayla görüşün derler, en sonunda müşteri hizmetlerinden biri arar hastaydım ilgilenemedim der, insanlıktır olur dersiniz, ücreti kendi cebinden ödeyeceğini söyler olmaz dersiniz, sana ödetirlerse ben ödücem dersiniz olmaz derler, sizinle mutlu bir şekilde ayrılmak istiyoruz derler ama ücreti ödemeniz gerek deyip bana ödetirler. işte hikaye böyle vatan ta ta ta ......

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön