10 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1789485

Vatan Bilgisayar Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Nisan ayının ilk haftası Vatan bilgisayardan Ultrabook aldım. Ürün arızalı çıktığı için tekrar iletişime geçtim. Ürünü iade aldılar ancak paramı nakit vermediler budan dolayı yerine yenisini almak zorunda kaldım. Almış olduğum yeni ürün de arızalı çıktı ve tekrar Ankara/Söğütözü mağazasına götürdüm.


Ürünü kontrol etmek için aldılar ancak ürün görevli bayan F.G. tarafından, ürünü aldıktan sonra kutusundan sert bir şekilde yere düşürüldü. Hemen imzalı tutanak tutturdum ve o anın resmini çektim. Bir ayı aşkın süredir mağdurum ve hala durumunuzu değerlendiriyoruz vs. diye oyalıyorlar. Para iadesinin yapılması için daha ne olmasını bekliyorlar merak ediyorum. Derhal paramın iadesini istiyorum.

Yavuz 80 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz14 Mayıs 2013

    Bir buçuk ay önce vatan bilgisayardan laptop aldım ama hala elimde ne param ne de laptopum var. Bakkal mantığıyla elektronik market yönetmeye çalışan vatan bilgisayardan gerçekten bıktım. Şikayet mesajıma cevap vermiyorlar, müşteri hizmetlerini aradığımda sadece ürününüz hakkında bilgi verebilirim başka görevim yok diyorlar, biz sadece aracıyız bozuk çıkan ürününüze karışmayız diyorlar. Böyle bir müşteri anlayışı ile devam ederlerse çok müşteri kaybedecekler.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler