06 Şubat 2014 #2279591

Vatan Bilgisayar Müşteri Mağduriyeti Yaşattı

Mersin Vatan Bilgisayar'dan aldığım Samsung Ace 2 cep telefonumun ekranında ölü piksel hatasından dolayı mağazanın müşteri hizmetlerine 18.01.2014 günü teslim ettim. Ürün servise 27.01.2014 tarihinde anca ulaştı. Ekranı değiştirilerek 04.02.2014 tarihinde bana teslim edildi.


Ancak takılan yeni ekranda da ölü piksel hatası olduğunu fark ettim. 05.02.2014 günü ürünü tekrar mağaza müşteri hizmetlerine servise iletmesi için verdim. Sorunla ilk karşılaştığımda herhangi bir şikayetim olmadı ancak yetkili servisin hatası yüzünden yine iki haftaya yakın mağduriyet yaşayacağım. Mağaza çalışanlarına sorduğumda ise tekrar servise gönderebileceklerini ve yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Can 85 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

  • Can11 Şubat 2014

    Bilgi verilmiş ancak herhangi bir çözüm yada sonuç elde edilmemiştir.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön