Vatan Bilgisayar ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Yalan Bilgi Veriyor

472
Kadir
Kadir 25 Mart 12:47

Yemin ediyorum çıldırmamak elde değil. Bu kadar vasıfsız bir müşteri hizmetleri olamaz! 22.05 19:06'da siteden sipariş oluşturuyorum. Yarım saat sonra iptal etmek için aradığımda ulaşılmadı.

23.05 09:05'te hemen tekrar arayarak ürünün iptalini istediğim söyledim. İnternet alışveriş bölümündeki Müşteri temsilcisi ürünün iptal edildiğini tarafınıza gönderilmeyeceğini ücret iadesinin 10 gün içinde yapılacağını söyledi. Ben bu tür firmaların müşteri hizmetlerinin ne kadar umursamaz çalıştıklarını bildiğim için teyit amaçlı 24.03'de tekrar Müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım.

Evet Daha önce görüştüğünüz arkadaşımız mağazaya bilgi vermiş. Bende şimdi tekrar sizin için bilgi veriyorum. Kesinlikle kargoya verilmeyecek iadeniz sağlanacak dedi! Bugün 12:00'da mailime ''xxxx takip numaralı siparişiniz Yurtiçi Kargo ®'ya gün içinde teslim edilecektir'' maili gelmedi. Gel de çıldırma! Müşteri hizmetlerini aradım hemen. Durumu anlattım. Mağazaya bilgi verilmiş merak etmeyin asla gönderilmez dedi. Dedim mağaza kargoya vermiş ne gönderilmemesi. İnk mink etti kapattım.

Van mağazasını aradım. Telefona çıkan yetkili sistemden baktı. Bize internet alışveriş bölümünden bununla ilgili mail dün aksam ( 24.03 21:02 ) de gelmiş öncesinde bir bilgilendirme yok depo ile de görüşeyim dedi. Telefonu kapatmadan depo ile görüştü. Depo sorumlusu da aynı şeyi söyledi duydum. Allah aşkına bu nasıl bir sorumsuzluktur. Bu nasıl bir vasıfsızlıktır. Siz neden işinizi düzgün yapmıyorsunuz!

Şimdi ürün bana gelecek ben geri göndereceğim. Depoya ulaşacak iadesi yapılacak bir daha ekstra iade süresi bekleyeceğim. Ben o iadeyle başka ivedi bir bilgisayar parçası alacağım. Siz neden işinizi düzgün yapmıyorsunuz! Kartal Tüketici Hakem Heyeti'ne de konuyu taşıyacağım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
364
3 hafta önce

Vatan Bilgisayar Sanki Seyyar Satıcı...

videoplayer-icon

Cevizlibağ Vatan Bilgisayar ®'dan Onvo 55 ekran Webos TV'yi aldım. Servis kuruluma geldiğinde daha kutusunda çıkardığında arızalı bir televizyon çıktı, kurulum aşamasında ekranda donma, kanal geçişleri ve internet girişinde çizgiler oluşmaya başladı. Servis firma ile görüşeceğini söyledi ama ilgisiz...

profile
195
21 Şubat

Vatan Bilgisayar Kullanılmayan Hediye Çeki

14 Şubat'ta Edremit Vatan Bilgisayar dan Apple watch aldım ödeme yaptıktan sonra 500 TL hediye çeki verdiğini alınacak ürünün 6 taksit ten çok veya az olmayacak dendi 10 gün süresi varmış bugün gittim çeki kullanmak istedim. Ürün aldım çeki kullandırmadı neden dedim tekrar saat alımında kullanmak iç...

Vatan Bilgisayar Kullanılmayan Hediye Çeki
profile
348
04 Şubat

Vatan Bilgisayar Yanılttı

21.01.2023 tarihinde, 7 adet sipariş verdim ve tarafım dan tarafınıza havale yoluyla ödemeler gerçekleştirildi. Daha sonra ertesi günü siparişleri iptal ettim 6 ürünün almadan kargoyla geri yolladım.Sadece 1 ürün aldım. Bugün itibari ile yani / 04.02.2023 tarihi halen ödemeler tarafıma yapılmadı! Bi...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Çağdaş
Çağdaş
 

Aynı durumdan muzdaribim iptal etmeme rağmen kargo bekleniyor yazıyor