Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Telefonu Kapalı!

Cihan Cihan28 Mart 11:37

Vatan Bilgisayar'dan saat 12:00'ye kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat yazısına güvenerek bir ürün aldım. Öğlen müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım ürünün o kapsama girmediği, aldığım ürünün gün inde UPS Türkiye şirketine teslim edileceği belirtildi. Halbuki ürünü alırken o kapsamda olmadığı belirtilmeliydi.

Daha sonra bu durumu kabullendim ve akşam müşteri hizmetlerini kargo durumunu öğrenmek için tekrar aradım. Mesai saatleri dışında olduklarını cumartesi 10.30'da tekrar aramam gerektiğini söylediler. Bugün ise 1 saattir arıyorum müşteri hizmetleri telefonu kapalı. Böyle büyük bir mağazanın müşteri hizmetleri telefonu nasıl kapalı olabilir şaka gibi gerçekten. 

İnsanlar şu zor günlerde binlerce lirasını size bağlamışken nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz mağduriyetim çözülmediği takdirde Tüketici Hakları'na başvuru yapacağımı, yönetici konumundaki Donanım Haber sitesindeki üyeliğimden ve 1.5 milyon takipçili Instagram hesabımdan bu konunun peşinde olacağımı bildirmek isterim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Çağrı 01 Nisan 16:39  

    Vatan Bilgisayar'dan ürün aldım iade etmek istedim. Ya ben böyle iğrenç müşteri hizmeti görmedim. Al birini vur ötekine. UPS 30 dakika aradım açmadı inanmayana ekran görüntüsü atabilirim. Vatanın müşteri hizmetleri orayla ilgili sorun diyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler