15 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

11.02.2013 tarihinde exper marka tablet aldım ve 2 inci gün tablet de sorun yaşadım götürdüm 13.02.2013 müşteri hizmetlerindeki personel sorunun ekran parlaklığı nedeniyle olduğunu söyledi gerekli açıklamayı yapınca hemen ürün ile tüm işlemleri başlatıp gereğinin yapılacağını söyledi ve akşam müşteri hizmetlerini ulaşmak istedim.

Sürekli yoğun başka bir cümle yok basitçe bir bahane eğer ürünü satıyorsa garantisi bitene kadar müşteri ile ilgilenilmeli çünkü aralıklı olarak beş defa aradığım sürekli aynı cevap yoğun oldukları için cevap veremediklerini bana sorunu yok demelerine rağmen ürün hala tamir de görünüyor ilk defa vatan dan ürün aldım ve pişmanım.

Erkut 85 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Şubat 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön