20 Ağustos 2014

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmeti Çok Kötü!

İnternet üzerinden çok sık alışveriş yapan biriyimdir, İlk kez Vatan Bilgisayar'ın web sitesinden alışveriş yaptım ve satın alana kadar bir sıkıntınız yok ama satın aldıktan sonra, bir sıkıntınız varsa işiniz yaş. Müşteri hizmetleri kesinlikle kötü, telefonu bir an önce yüzünüze kapatmak için uğraşıyorlar. Bir günde en az 6 kere aramak zorunda kaldım.


Tatmin edici içinizi rahatlatıcı bir destek kesinlikle yok. Siteden mesaj doldurup yollayın 1-2 gün sonra cevap geliyor, o da boş mesaj niteliğinde. Fiyatlarda çok değişken. Vatan deyince artık tedirgin ve güvensiz hissi uyanıyor içimde. Bir günüm adam gibi destek alamadığım için vakit kaybıyla geçti. Tekrar bu riski göze almayacağım.

H.ömer 184 Okunma

Cevaplar

  • H.ömer21 Ağustos 2014

    6 oarça bilgisayar malzemesi sipariş vererek bilgisayar topladım. İçindeki 700tl olan ekran kartının site fiyatı 684tl düştükten sonra kargoya hala verilmediği için, iptal ettirip. 829tl bir üst sürümünü aldım ve bununda diğer kargolarımla birlikte gelmesini rica ettim. Tabi kimse sallamadı. Hangi mağazada ürün fazlası varsa oradan gönderdikleri için başka mağzadan çıkış yaptılar. 6 parça ürünü adana mağazasında hazırlanıyor iken, 1 parçayı sonradan değişitirince bursa mağzasından çıkış yapıldı. 5 parça ürünüm geldi ve ekran kartını bekliyorum şimdi. Burada Vatan Bilgisayarın müşterisinden kesinlikle bir haber iş yaptığı ortaya çıkıyor. Talepte bulunduğunuz halde... Telefonla aradığınız için teşekkürler. Ama problem yaşandıktan sonra aramanızın manasını çözemedim. Çözülüp, bilgi verilecek bir şey kalmadı zaten. Bundan sonra umarım başka müşterilerinizle ilgilenirsiniz...

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • H.ömer20 Ağustos 2014

    Ayrıca ayın 17'sinde sipariş verdiğim ürünler ayın 20'si itibari ile hala kargoya verilemedi. Sanırsınız sıfır üretim yapılıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön