Vatan Bilgisayar Modül Conax Giriş Aparatı

Emre Emre5 gün önce

Selamlar. Evime 3 adet Samsung TV aldık bunlardan biri de Samsung UE 43MU7000 43'' 109 ekranlı olanı. İlk taşındığımızda Tivibu uydu bağlantımız vardı. 1,5 yıl geçti Şimdi Teledünya modül bağlantısı istedik 24 ay sözleşme yaptık. Teknik ekip kuruluma geldi parçası eksik dedi. 40 dakika. Telefonda bekledikten sonra karşımdaki şahıs bana demez mi yeni farkına vardınız, şimdi mi aklınıza geldi. Ben kutu içeriğinde var mı servis kurarken kaybetti mi? Bunu nereden bileyim v. S. Samsung'u kuran aynı servisi yollayın da parçamız nerdeymiş soralım dedik.

Ne servis var yazıldı ne de mağazalar açık. Olan tabi ki tüketiciye oldu. Biz kaldık yeni 24 ay abonelikle ve yayın olmadan. Samsung ile de görüştüm habire servis numarası vermekten başka bir şey yapmadı. Bu saatten sonra bana ne dönüş yapın ne servis yazın. Benim için Vatan Bilgisayar da Samsung'da bitmiştir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emre 5 gün önce

Bunu insanlar okusun öğrensin diye paylaştım. İnternetten o parçayı şimdi sipariş verip geçiyorum. Bu saatten sonra bana ne dönüş yapın ne de servis yazın. Benim için Vatan Bilgisayar da Samsung'da bitmiştir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler