Toplam çözüm sayısı
..
Vatan Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mahmut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Vatan Bilgisayar Memnuniyetsizlik,,Ciddiyetsizlik

1.489görüntüleme
Mahmut
Mahmut 07 Ocak 18:27

07.01.2021 tarihinde saat 15.50 de Samsun Vatan mağazanızdan Huawei ® model bir cep telefonu aldım babama. Neyse olacak gibi değil ama oldu te. Saat 15.57 de babam beni aradı oğlum ben telefon aldım eve ® geldim diye. Yani babamla haberiz 2 telefon almışız. Tamam bizim kendi aramızda bir iletişim kopukluğu olmuş olabilir. Neyse henüz almış olduğum cep telefonunu ben daha elime bile almadım personel arkadaş bir şeyler yapıyor kurmaya çalışıyor ( kendisine ben evde yaparım dememe rağmen). Dedim ki iade edelim durum böyle böyle anlattım da. Üst kata müşteri hizmetlerine oradan müdür beye oradan bölge müdürüne sorulacak onay alınacak sonra iade edilecekse edilir edilmezse yapacak bir şey yok dendi. 

Sırayla müşteri hizmetleri ( çok kaba bir bayan, bence personelin eğitime ihtiyacı var) yok dedi şöyle böyle müdür beyi çağırdı. Müdür bey geldi ( kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor sanırsam ukala ukala konuşmalar sırtını dönerek saygısızlık yapmalar) o da yok dedi kaldı bölge müdürü (kendisini tanımam görmedim de beyefendi be ya hanımefendi bilmiyorum saygı ile karşılıyorum) yok demiş iade edilmez demiş.

Neyse yapacak bir şey yok dedik çıktık. Şimdi soruyorum size elime almadığım telefon toplam her şey dahil 15 dakika bile sürmeden mağazadan ayrılmadan iade edemediğim telefonu zararına başkasına vermek zorunda kaldım. Sizin memnuniyet dediğiniz, müşteri değeri dediğiniz bu mu? Unutmayın biz size değil siz bize muhtaçsınız. Beyaz eşya ve elektroniklerimi hep sizden aldım, keşke de almasaydım. Bende bu ülkenin en büyük kurumsal şirketlerinden biri olan M***da mağaza müdürüyüm hiç memnun edemediğimiz müşteri kalmadı her ürün için. Hepsinden önce çalışanlarınıza eğitim şart.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler