Vatan Bilgisayar Klima Montajı

Bülent Bülent3 hafta önce

02.07.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar İzmit şubesinden evim için Samsung marka klima aldım. Bu noktaya kadar her şey normal ve Vatan Bilgisayar'ın ilgisinden memnundum ki, taki ödemeyi yapıp ürünü alana kadar...

Öncelikle; Klima alındıktan sonra evime gelen Samsung montaj ekibi saygısızca izin almadan kızımın odasında yarım saat telefon görüşmesi yaparak ilgisizliğin ve terbiyesizliğin sınırlarını aşarak e başladı-başlayamadı!.

Daha sonrasında klima takmak istediğim yeri kendisine açıkladıktan sonra, mesafenin 10 metre olduğunu söyleyerek saygısızca (el hareketi yaparak! ) 600 TL istedi ve ben buraya takamam, burası olmaz diye bahaneler üretti. Akabinde sabır sınırlarımı zorlayan bu montaj ekibine daha fazla tahammül edemeyerek evimden kovdum.

Durumu Samsung Türkiye ve ürünü satın almış bulunduğum Vatan Bilgisayar'a aktardım. Samsung Türkiye '' Kocaeli'nde başka bir servisimiz yok, mecburen size servise gelen ekibe muhtaçsınız.'' diyerek beni bu saygısız servisin önüne atmıştır. Samsun Türkiye ekibinden gerekirse İstanbul'dan servis getirin parasını karşılayacağım dememe rağmen, bu isteğimin gerçekleşemeyeceğini bana ilettiler.

Artık durumdan haliyle sıkılmış ve bunalmış olduğumdan dışarıdan kurulum yapabilen farklı bir servisle anlaşıp 1000 TL ödeyerek klimamı evime kurdurdum. Ürünün garantisinin bozulması bir yana, uğraştığım ve yapılan terbiyesizlik bir yana, vermiş olduğum 1000 TL bir yana...

Bir daha asla Vatan Bilgisayar ve Samsung ürünleri almayacağım. Beni rezil ettiniz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler