13 Nisan 2013 #1741683

Vatan Bilgisayar Kırık Teslim Ettiği Baskülü Değiştirmiyor!

Vatan Bilgisayar internetten aldığım baskül paramparça elime geçti. fakat vatan ürünün değişimi yapmıyor ve kargo şirketinin beni yanlış yönlendirdiğini söylüyor. oysa kargo şirketi de vatana başvurmam gerektiğini söylüyor.

Selver 142 Okunma

Cevaplar

  • Selver25 Nisan 2013

    vatan bilgisayarın şikayetimi dikkate aldığı yok. onların şirket politikası bu herhalde. yani depolarındaki kırık malları internet üzerinden satıp, sonrada müşteriye teslim almasaydınız demek. oysa müşteri ile yaptıkları sözleşmede aynen şu ifade var "kutuda taşımadan dolayı bir hasar var ise teslim almayın " bunun anlamı, eğer kutu sağlam ise ve taşımadan dolayı herhangi bir hasar görünmüyorsa teslim alabilirsiniz. buna rağmen ısrarla ürünümü değiştirmeye yanaşmıyorlar.

  • Selver19 Nisan 2013

    konu ilgili bölüme aktarılmış ama 5 gündür sonuç yok. 5 gündür neyi araştırıyorlar acaba. netice itibarıyla bana kırık bir baskül verildi ve yenisi ile değiştirilmiyor. vatan ile yapılan sözleşmede "kutuda taşımadan dolayı bir hasar var ise teslim almayın "yazıyor. oysaki benim aldığım ürünün kutusu sapasağlamdı ve taşımadan dolayı herhangi bir hasarı yoktu. bende kutu sağlam olduğu için teslim aldım. ancak koliyi açtıktan sonra kırık olduğunu gördüm. dolayısıyla vatan bilgisayar lafı dolandırmadan kırık hatta paramparça olarak gönderdiği ürünü yenisi ile değiştirmesi gerekiyor.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Nisan 2013

    Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön