Vatan Bilgisayar Kapalı Satış Mı Yapıyor?

Muratcan Muratcan22 Ekim 15:49

RTX 3080 satışları ile ilgili şikayette bulunmak istiyorum. Telefonla Pendik şubesi ile görüştüğümde avanslı satışımız var denildi. Palladium mağazasından avanslı satış yapabilirsiniz diye bilgi verildi. Palladium mağazasına gittiğimde yeni mail geldi avanslı satış yapamıyoruz diye geri çevirildim. Aynı sırada Optimum mağazasına ürün geldi ve satıldı. Optimum mağazasını aradığımda ürünün avanslı olarak satıldığı bilgisi verildi. Ben avanslı ürün satın almak istediğimde ise sipariş çıkmadığımız için artık veremezsiniz diye yanıt aldım. Son avanslı ürün alan müşterinin nasıl avanslı ödeme yaptığını sorduğumda 20 gün önceden ön ödeme yapıldığı bilgisi paylaşıldı. 20 gün önceden nasıl sipariş çıktığınız bilgisini öğrendiğini sorduğumda OEM departmanından bir çalışanın düzenli kurumsal müşterisi olduğu ve sipariş çıkıldığını müşterisine haber verdiği bilgisi benimle paylaşıldı. Bu şekilde kapalı satış yapıp insanları ürünler peşinde koşturmaya hakkınız yok. Konuyla ilgili açıklamanızı gerçekten merak ediyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nuran 4 hafta önce  

    Benzer bir durumu tecrübe etmiş biri olarak ben de merak ediyorum gerçekten?

  • profile-icon Nesli 23 Ekim 11:43  

    Zaten piyasa değerinin üstünde fiyatlarla satış yaptıkları ürünlere ilk olarak yakınlarını ve tanıdıklarını ayarlamaları beni çok şaşırtmadı. Demek ki satış temsilcilerini de kendi satış anlayışlarına uygun olarak seçiyorlar.

  • profile-icon Alp 23 Ekim 11:40  

    Bu adam kayırmaların böyle bir şirkette olmaması lazım, umarım en yakın zamanda size verilen söz tutulur ve Vatan kendini böyle durumlardan kurtarır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler