28 Ocak 2014 #2260773

Vatan Bilgisayar Kaçak Telefon Sattı

Vatan bilgisayardan aldığım Nokia telefona bir müddet sonra kaçak olduğu mesajı geldi ve daha sonrada telefon kullanıma kapandı. Vatan bilgisayara gittiğimde sorumluluğu üzerlerine almadılar konunun kendileri ile ilgili olmadığını söylediler bazı belgeler istediler ve Nokia ya gönderdiler ve telefon sadece bir numara da kullanılacak şekilde kullanıma açıldı her numarayı değiştirdiğimde tekrar tekrar başvuru yapmam gerekti ve artık başvurularım bile sonuçsuz kaldı.


Aylardır telefonumu kullanamıyorum. Nokia da Vatan Bilgisayar'da ürünlerinin arkasında maalesef durmadılar. Vatan bilgisayarın bunu bildireceğim bir şikayet mercii bile yok. Faturalı ve garantili diye aldığım telefonda ki bu mağduriyetim ile iki kurum da kesinlikle ilgilenmedi. Konu ile ilgili yardımcı olur musunuz?

Salih 155 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi22 Şubat 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

  Firmamız ürünleri faturalı olarak tedarik edip, faturalı olarak ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Kaçak ya da klonlu telefon satışı kesinlikle söz konusu değildir. Dolayısıyla duruma ilişkin, garanti belgesinde yer alan, garanti veren firma ile iletişim kurulmalıdır. Saygılarımızla

 • Salih06 Şubat 2014

  Tekrar aramanızı bekliyorum.yada çözüm önerinizi burdan da psylaşabilirsiniz Saygılarımla

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 16:41 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön