26 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Işık Sızması!

Vatan bilgisayardan Philips 55" 8007k model led tv aldım 3 adet ölü piksel hatası vardı servise gönderdim bayi değişim raporu verdi Vatan Bilgisayarda yeni kutu açtırdım ondada ölü piksel çıktı ordaki görevliler Samsung 55 eş8000 al pişman olmazsın dediler onu aldım 10 gün önce. Benim şansıma mı yoksa Vatan Bilgisayar defolu ürünler mi satıyor, o da gece karanlık ortamda bulutlanma dört köşesinden ışık sızması var.


Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum. Servis bu normal hepsi böyle diyor internette araştırıyorum hepsinde ışık sızması yok diyorlar 10 günlük cihaz yardımcı olursanız sevinirim elektronik eşyada hep vatan bilgisayarı tercih ederdim bu olayla soğudum.

Fatih 135 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön