28 Mart 2013 #1711973

Vatan Bilgisayar İndirim Yaptığı Halde Fiyatı Pahalı!

Vatan Bilgisayar 'ın hafta içi %25 indirim uyguladığı cep telefonları ile ilgili gönderdiği bir kampanya mailine istinaden internet sitesinde Blackberry firmasına ait Z10 model cep telefonunun sayfasını inceledim. İlgili ürün sitelerde indirimsiz normal satış fiyatı 1899 TL 'ye satılırken Vatan Bilgisayar aynı ürünü %25 indirimle 1799 TL 'ye satıyor.


Bu durum neticesinde Vatan Bilgisayarın müşterileri yanıltarak mağduriyet yarattığını düşünüyorum. Kampanya yapmayan firmalar aynı servis garantisi altında (KVK) ürünü 1900 TL 'ye satılıyorken %25 olduğu iddia edilen indirim bedeli ile aynı ürünün 1800 liraya satılması izahı güç bir durum.

Erkil 144 Okunma

Cevaplar

  • Erkil03 Nisan 2013

    Açıklama sürecinin bu kadar uzun sürmesi bile Vatan Bilgisayar adına oldukça kalitesiz / talihsiz bir durum. Ürünün başka heryerdeki orijinal satış fiyatının sitenizde çok daha yüksek bir bedel olması ve bunun üzerinden göstermelik bir %25 indirimle totalde 100 lira indirim yapılması nasıl açıklanır bilemiyorum. Ancak büyük bir merakla cevabınızı bekliyorum nasıl gerçekleşmiş bu durum

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi02 Nisan 2013

    Geribildiriminiz için teşekkür eder, bizler için değerli olduğu ifade etmek isteriz. Yazınızda sözünü ettiğiniz konuların ilgili departmanlar ile paylaşılıyor olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla

  • Erkil29 Mart 2013

    Vatan Bilgisayar bugün de tüm ürünlerde %30 indirim kampanyası uyguluyor ancak sitesinde önceki gün 4 adet modeli bulunan blackberry markası bugün marka kategorisinde görüntülenmiyor bile. Umarım indirimli kampanyalar bitince aynı markaya ait aynı modeller solda yeniden belirmez.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön