Vatan Bilgisayar Imeı Klonlanması

Bozan Bozan20 Ekim 10:22

Gaziantep Prime Mall Vatan Bilgisayar'dan garantili Samsung j7 Prime 2 aldım. Telefonum IMEI alındı mağazada teknik serviste çalışan arkadaş her marka ürünün email kopyalana bilir dedi. Benden dilekçe aldı telefonunuz iki haftaya açılacak dedi tekrar ardağım da telefonunuz ikinci defa email alınmış BTK evraklarınıza cevap vermedi dedi. Samsung'u aramanız lazım dedi Samsung ile görüştüm 10 gün oldu telefonum kapalı. Garantili ürünün email nasıl alınır. Sen koskoca Vatan Bilgisayar'a sattın telefonun IMEI'li alınmış ben niye takip edeyim. 20 gün olmuş telefonum kapalı Vatan Bilgisayar basının çaresine bak diyor.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 4Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Semih 20 Ekim 15:37  

  Bu şahıslara itibar etmeyin aynı anda 3 büyük satış mağazasının şikayet başlıklarına bakın aynı gün 3 'ü firmada da''Teknosa Vatan Media Markt' bu klon şikayetleri çıkıyor bunları yazan yapan aynı kişidir tamamen art niyetlidir

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Bozan 20 Ekim 18:11  

  Sana itibar edeceğiz seni görelim.

  np_image1 Ekli Görsel Var
  profile-icon Kazım 20 Ekim 16:35  

  Madem kardeşim böyle bir şey hakkında iddan var ise delilini göster. Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapıldı. Durup dururken niye şikayet etsin. Bozan kardeşim haklı davasında ben şahidim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler