10 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar İade Ettiğim Ürünle İlgili Bilgi Vermiyor!

Almış olduğum Philips marka kulaklık, kutusu açılmış, yırtılmış, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu buruşturulup içine konulmuş bir vaziyette geldi. Görünen o ki daha önceden birine satılmış ve iadesi alınmış bir ürün, hiç kontrol edilmeksizin bana satılmış.

Firmayı arayarak ürünü geri gönderdim. Ürün 06.01.2014 tarihinde, adı bende ve UPS Kargo kayıtlarında da mevcut olan firma yetkilisi tarafından alınmış. 07.01 günü firmayı arayıp ürün durumunu sorduğumda, müşteri temsilcisi ürünün daha ellerine geçmediğini, geçseydi. En kısa zamanda benimle irtibata geçeceklerini söyledi. Sesimi çıkartmadım.

09.01 tarihinde tekrar arayıp sorduğumda, kargo numarasını dahi benden alıp ürünü teyit ettiler. Ellerine ulaşmış 06.01 tarihinde, ama herhangi bir işlem yapılmamış, bana da sms yoluyla bilgilendirilme sağlanacakmış. Bu da olmadı.

Vatan Bilgisayar, göz göre göre bana doğru bilgilendirme yapmamıştır. Ürün bugün itibariyle 5 gündür ellerinde, hiçbir yetkili beni aramadı, hiçbir mail veya sms almadım, üstüne üstlük bir de kandırıldım. Büyük bir firma olarak müşteriye ilginiz bu mudur?

Serdar 67 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi10 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Mailiniz ilgili yetkili birimlere iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön