Vatan Bilgisayar İade Almıyorlar

Savaş Savaş25 Temmuz 12:33

Jabra Elite 75t kulaklık aldım. Kulaklıkta ses sorunu var. Ses çok az geliyor. Ayrıca cızırtı yapıyor. İade etmek istediğimde sorun çıkardılar. Ürünü alırken kolay iade falan yazıyor ama aldığınız zaman bir sürü sorun çıkarıyorlar. Ürünü garantiye göndermişler iade almamakta 14 günlük yasal iade sürecini doldurup ellerini güçlendirme peşindeler. Özellikle okudum telefon yazıcı sarf malzemesi ve oyun kesinlikle iade edilemez yazıyor ama kulaklıkla ilgili bir bilgi yok. Sundukları sebepte hijyen. İnternetten ayakkabı alıp iade edebilirsiniz veya herhangi bir elektronik eşya alıp kirli ellerinizle dokunup tekrar iade edebilirsiniz. 1000 lira para verip kulaklık alıyorum iyi olsun diye ama kötü çıkıyor. Ben bu kulaklığı kullanmak zorunda mıyım?  

Böyle tek yanlı bir kural olabilir mi? Ayrıca kulaklığı mutlaka serviste deneyecekler. İlgili teknisyen kulağına takacak velev ki sorun yok. Madem hijyen kuralları var bende teknisyenin kulağına taktiği kulaklığı istemiyorum. Hijyenik sebepler bize işlemiyor mu? Nereden bakarsanız mantıksızlık ve haksızlık. Biz müşteriyiz eğer birileri para kazanmak istiyorsa bu riskleri alacak. Kulaklığı kesinlikle iade edeceğim. Tüketici Hakem Heyetine gideceğim ve bir daha asla Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapmayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Savaş 22 Ağustos 23:53

Ürün arızalı çıktı. Servis sıfır ürün göndermiş. Ama Vatan Bilgisayar ayıplı ürün iade hakkımı kullandırmamak için ne oyun yapacak göreceğiz. Üstelik 1 ayı da geçti. Muadili bir kulaklık talep etme hakkımda vardı.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler