09 Nisan 2013 #1733428

Vatan Bilgisayar İade Almıyor!

Vatan bilgisayardan 17. 02. 2013 tarihinde Artes İ 703 marka tablet aldım. bir hafta içinde dondu açamadık vatan avcılar değişim yaptı yenisini verdi. buda bir ay içinde şarz almıyor ve çalışırken kendiliğinden kapanıyor, ekran kilitleniyor, dokunmaik kendiliğinden işlev görüyor. ürünü vatan bilgisayara teslim ettim.


15- 20 gün sonra vatandan ürünü alabileceğim mesajı geldi. ürünü aldığımda ekranın bir tarafı kasasından ayrıydı. Kötü bir şarz değişimi yapmışlardı tekrar servis için bıraktım. çocuğuma böyle bir ürün aldım bir sürü sorun yaşadık çocuğuma nasıl açıklama yapacağımı bilemiyorum. kesin iadesini istemiştim sonuç aladım. sıkıntılarım giderilmedi. vatanın bu sorunu çözmesini bekliyorum kesin iadesini.

Salih 144 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Nisan 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön