19 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar İade Almıyor!

25. 11. 2012 Beylikdüzü şubenizden Tefal marka ütü aldık ve ilk kullanımda ütü ısı ayarı bozuk ve su akıtıyordu 15. 12. 2012 tarihinde mağazaya iade için geldiğimde ürünü iade alamayız dediler ve ürünü teknik servise göndermek için aldılar bir buçuk ay bekledikten sonra 09. 02. 2013 tarihinde ürün halen gelmeyince ürünün parasının iadesi için dilekçe yazdım.


16. 02. 2013 tarihinde gittiğimde ise ürününüz geldi dediler bende mağaza müdürüne dedim ki bu ürününden memnun değilim ve iadesini istiyorum ben ürünü iade alamam dedi bende ürünü alıp kapının orada protesto amaçlı parçaladım videosunu da gönderebilirim ve Beylikdüzü mağazanıza hediye ediyorum güle güle kullanın.

Erdal 129 Okunma

Cevaplar

  • Erdal27 Haziran 2015

    Siz kurum olarak işportacı mısınız ürün satıp arksında durmuyorsunuz

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön