12 Aralık 2014

Vatan Bilgisayar Hizmet Anlayışı Sıfır

Ben Vatan Bilgisayar'dan iPhone 6 aldım ve 14 gün sonra bozuldu. Vatan bilgisayar'a götürüp iadesini istedim ve bana biz göndeririz servise ama sizle servis arasında dediler. Böyle bir saçmalık var mı ve bugün 15. gün ne bana bir mesaj gelmiş ne de aramışlar. Ben arıyorum veya Vatan bilgisayar'a biz ulaşamıyoruz haber gelmedi diyorlar.


Böyle bir şey yok. Bu işi bilmiyorsanız yapmayın. Başka firmada böyle değil. İsim vermek istemiyorum başka bir firma her şeyi ile kendi ilgileniyor. Bir mesaj bile atmadınız ürünün nerede olduğu belli değil. Her defasında aynı bahane. Vatan'dan bir şey alınmaz kardeş.

Ahmet 152 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön