sta-4-hoverİyi Çözüm

Vatan Bilgisayar Her Şey Ürünü Satana Kadar!

Uğur Uğur4 hafta önce

Vatan Bilgisayar'da almış olduğum hediye çekini kullandığım zaman Vatan mağazalarındaki kampanyalardan yararlanıp yararlanmayacağım konusunda mağaza çalışanları kararsız kaldığı için müşteri hizmetlerine yönlendirdi. 

Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmeden konuyla ilgili bilgisinin olmadığını mağazada çözmeme gerektiği bilgisini alınca zaten onların da yardımcı olamadığını ve müşteri temsilcisine yönlendirdiğini söyleyince konu hakkında araştırma yapıp geri dönüş sağlayacaklarını bildirdiler.

Yapılan geri dönüşte kampanyadan yararlanamayacağımı hediye çekinin bir kampanya olduğunu bildirdiler ve iki kampanyanın aynı anda kullanılamayacağını bildirdiler. Ancak hediye çekini alırken böyle bir uyarıda bulunmadıkları gibi paradan farkı yok demişlerdi. Müşteri temsilcisi sistemin izin vermediğini söyledi ama bu konuda yaklaşık 10 personelle görüşmeme rağmen kimse net bilgi veremedi yani özetle Vatan Bilgisayar çalışanlarına hizmet içi eğitim vermeden bilinçsizce satışlarını yaptırıp ondan sonra sistem izin vermedi cevabı verdiriyor. 

Her şey ürünü satana kadar, ittirene kadar ondan sonra ne söyledikleri sözlerinin arkasında duruyorlar ne de ürünü satana kadar ki ayırmış oldukları zamanının (ikna etmemek için ) onbinde birini ayırmıyorlar müşteri temsilcisi sistem izin vermiyor dedikten sonraki hiçbir soruma cevap verme tenezzülünde dahi bulunmadı.

 

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler