30 Nisan 2013 #1772251

Vatan Bilgisayar Hediye Çekini Kullanamadım!

Vatan Bilgisayardan almış olduğum TV karşılığında hak kazandığım hediye çeklerinden Mart ayına ait çekimi internet üzerinden yapacağım alışverişim üzerinden kullanmaya çalıştım ancak başarılı olamadım.Konuyla ilgili olarak müşteri ilişkilerine ulaşmaya çalıştım ancak akşam saatleri olduğu için cevap alamadım.


Hediye çekinin son günü olduğu için çekim iptal oldu.Ertesi gün mağazaya gidip konuştum ve o anda çeklerin internet üzerinden kullanılamadığını belirttiler.Çekin üzerinde herhangi bir ibare belirtmemiş olmalarına rağmen yeterli bir cevap alamadım.Konuyla ilgili firmaya mail yazmama rağmen herhangi bir dönüş alamadım. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini talep ediyorum.

Özkan 121 Okunma

Cevaplar

  • Özkan'ın Teşekkür Mesajı25 Haziran 2013

    Arkadaşlar nihayet geçen hafta itibari ile şikayetim giderildi.Kullanamadığım hediye çekimin karşılığında bana bir ürün verdiler ancak bu süreci biraz uzatarak can sıkıcı bir hal aldığını da belirtmek isterim.Ürünü aldığım Bursa mağazasından bana kargo yapıldı ve kargo bedelini de belirtmemiş olmalarına rağmen kendim ödemek durumunda kaldım( sabahın köründe gelen kargonun bedelinini öderken surat ifademi tahmin edebilirsiniz). bu da Vatan bilgisayarın müşterilerine verdiği değeri bir kez daha düşündüren bir durumdur.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön