21 Ocak 2014 #2247515

Vatan Bilgisayar Hasarlı Bilgisayar Sattı

Vatan'dan Sony Vaio bilgisayar aldım. Akşam eve gelip bilgisayarı paketten açınca bir tuşun bozuk olduğunu fark ettim. Ertesi gün yeni üründe hiç kullanılmayan tuşun bozuk çıktığını anlatmaya çalıştım. Kullanıcı hatası diyerek değiştirmediler. İstediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek.


Yaşadığım başka sorun ise son model bilgisayarın sürekli wi-fi bağlantısını kopup çok yavaş olması modemin yanından ayrılamıyorum. Servise verdim bir şey yok diye geriye gönderdiler. Bilgisayarım aldığımdan beri adam gibi kullanamadım. O bozuk tuş ise sürekli sinirimi bozuyor nasıl ürünse. Kısacası şikayetçiyim.

Nurgeldi 207 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu, ilgili birime aktarılmıştır. saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön