21 Ocak 2014 #2247328

Vatan Bilgisayar Garantili Ürüne Ücret Talep Ediyor

Garantili cep telefonum 3 keredir aynı hatayla arızalandı. Vatan Bilgisayar'dan ilk aldığım gün eve getirdiğimde şarj etmedi. Firmaya götürdüğümüzde yenisiyle değiştirme talebimiz kabul olmadı.


Aynı hatayı 2 kere tekrarladı. Telefon ekranı o ara çatladı ama yere düşme olmadı. Parçalarının zedelendiği bahane gösterilerek garanti kapsamındaki ürünümden ücret istendi. Ücreti ödedik fakat 2 aya yakın süredir hala elime ulaşmadı.

Necati 79 Okunma

Cevaplar

 • Necati31 Ocak 2014

  86+52tl ücret talebini ödediğimiz halde tekrar bugün itibarıyla 82+kdv tahminen 50 tl civarı ücreti tekrar istiyorlar.ürünümün tamir parası yeni tl parasını buldu bir açıklama bekliyorum ve her türlü hakkımı arayacağımı bildiririm.bilgilerinize...

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

 • Necati27 Ocak 2014

  tlfonumdan şimdi de 80 tlnin vergisi adı altında şimdi de 40 tl daha istiyorlar.80 tlnin vergisinin 40 tl olduğunu sanmıyorum.hakkımı her türlü arayacağımı belirtirim.tamir süresinin de 2 ayı bulduğunu belirtirim.

 • Necati25 Ocak 2014

  2 aydır telfnum hala elime geçmedi..

 • Necati25 Ocak 2014

  tüketiciyi haklı göstermemeleri için herzaman cevapları hazr,,,

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön