03 Temmuz 2013

Vatan Bilgisayar Garantili Ürüne Ücret Talep Ediyor!

Geçen sene bir navigasyon cihazı almaya karar verdim. Hiç düşünmeden Vatan Bilgisayar'a gittim ve oradan bir Piranha marka navigasyon cihazı aldım. Bir yılda ancak 1 veya 2 kez kullandım. Bu sene açmak istedim, ürün açılmadı ve bunu Vatan Bilgisayar adana müşteri hizmetlerine gittim. Ürünü teslim aldılar. Tamir onayı için 7 gün sonra 56MS0012398 Nolu işleme 33. 89 TL+KDV Belirlenmiş 3 iş günü içinde bu faks numarasına 212 414 59 52 fakslayınız diyor.

Sorun, USB girişi olarak kullanıcı hatası deniyor. Vatan Bilgisayar müşteri temsilcisi biz aracıyız diyor. Piranha irtibat no verebilirim, oradan görüşüp bilgi alabilirsiniz dedi. (212 580 05 05)servis No: 56MS0012398 Lütfen yardım.

İbrahim 333 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Madde 4 g fıkrası çerçevesinde “İmalatçı-üretici ve/veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri mallar için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmek üzere, kendileri tarafından ve/veya aralarındaki sözleşme uyarınca, bu amaçla yetki verilen gerçek veya tüzel kişiler tarafından kurulan ya da kurulmuş bulunan tesisler” olarak servis istasyonları ile imalatçı-üretici ve ithalatçılardan söz edilmektedir. Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ise satıcı firmadır, yetkili teknik servis değildir. Garanti verme işlevi ise ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespiti lazım gelir. Saygılarımızla

  • İbrahim07 Temmuz 2013

    elektronik cihaz alacak arkadaşlar vatan bilgisayarı tercih etmeyin derim.servis sıfır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön