sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vatan Bilgisayar Garanti Saçmalığı

Arda Arda12 Ekim 14:11

Yıllardır halk içerisinde, en azından benim çok duyduğum ''Vatan ürünleri yetkili servise göndermiyor, kendi servisine götürüyor'' hurafesi vardı. Meğer hurafe değilmiş. Apple Airpods 2. Nesil çıktığı hafta ilk önce Vatan'a geldiği için böyle bir hata yaptım. Bir süre sonra (1 sene 3 ay kadar) haliyle eski randımanını vermemeye başladı, seste kısılma vardı ve mikrofonları çalışmıyordu. Gittim götürdüm, şikayetlerimi yazdım 2 gün sonra telefonuma bir mesaj

Eğer tamir ettirmek istiyorsanız 950 ₺, ne yapacaksınız o parayı alıp, sol kulaklık ve kutuyu değiştireceğiz. Pardon? Su teması olmuş, ki olmadı. Su teması dedikleri maalesef termiş. Ama 0 ürün şu an çoğu yerde 900₺? Aradım servisi itiraz etmek için, Apple'ı arayın dediler. Apple'ı aradım, bu bizim servisimiz değil, çünkü göremiyoruz dediler. Meğersem Apple yetkili servisi değilmiş. Bize gönderin dediler, 1 hafta sonra yenisi haberim bile yoktu kapıma ulaştı. Kulaklığı Apple yetkili servisine gönderdim, en azından ilk etapta 900 lira istemeyip, sorunu gidermişler. 

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Uuu 13 Ekim 22:45  

  Böyle bir şeyin olma ihtimali sıfır

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Arda 14 Ekim 23:19  

  Nasıl bir şeyin olma ihtimali sıfır? Ofis İletişim bakıyor Vatan'ın Apple ürünlerine. Apple'ın yetkili servislerine bakıp Ofis İletişimin Apple teknik servisi olduğunu fakat ''yetkili'' servisi olmadığını görebilirsin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler