Toplam çözüm sayısı
..
Vatan Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sema'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Vatan Bilgisayar Epson Arızası Bir Türlü Giderilemeyen Üretim Hatalı Printer

1450görüntüleme
Sema
Sema 26 Ağustos 18:28

Vatan Bilgisayar Ankara, Söğütözü Şubesi'nden 2019 yılında mağazanın ilgili bölümdeki satıcı tarafından çok tavsiye edilerek, tavsiye üzerine mürekkepli Epson ® printer satın aldım. Aldığım günden itibaren sürekli çizik çizik, baskı kalitesi düşük ve mürekkebi silik şekilde yazmaya başlayarak ve sonrasında aniden hiç yazmaz hale gelerek defalarca arızaya geçti. Her seferinde mağazanın ilgili bölümüne giderek yazıcının arızasının giderilmesi için başvurdum. Her defasında bu yazıcının kafa temizlemesinin yapılması gerektiği özelliğinin bu olduğu belirtildi. Ancak defalarca bu işlemin yapılmasından sonra yine aynı arızayı tekrarladı.

Sonunda müşteri ilişkileri bölümüne götürüp ne yapmam gerektiği konusunda yardım istedim. Yazıcıyı teslim alarak servise göndermeleri gerektiğini belirttiler. Teslim ettim, servisine gönderildi. Sonrasında hata giderildi denilerek teslim edildi, 1 ay kadar kullandıktan sonra yine aynı arızayı verdi ve bu şekilde garanti süresi de dolmuş oldu. Yazıcının arıza kayıtları mevcuttur, printerdan hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Ayrıca Vatan Bilgisayar'ın da bu süreç içerisinde ilgili bölümünde personel tarafından kafa temizleme işleminin yapılmasına değil doğrudan her arıza için müşteri ilişkilerine ve oradan da yetkili servisine cihazın gönderilmesinin daha doğru olacağını düşünmekteyim. Çünkü bu şekilde vakit kaybedilmeden servise defalarca gönderilmiş olacaktı ve garanti süresi dolmadan arızalı olduğu sürekli aynı arızayı tekrarlayan bu yazıcının iadesi söz konusu olabilecekti.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler