26 Haziran 2014

Vatan Bilgisayar Eksik Bilgilendirme Yapıyor

2 gün önce almış olduğum hp 14-n201st modelinde normal de klavye üzerinde numlock ve num 1,2,... yok. Bu tarz klavyelerde fn tuşu ile bu tuşları kullanabiliyoruz. Bu bilgisayarı alırken de böyle düşündüm. İkinci NFS oynarken num 6 ya basın uyarısı geldi. Ne yaptıysam bulamadım. Sonra Vatan Bilgisayar'a gittim durumdan bahsettim yardımcı olamayacaklarını, merkezi aramamı, aksi durumda yeni klavye alıp öyle kullanmamı söyledi.


Bende neden ben bilgisayarıma ekstra klavye takıp gezeceğimi sordum. Alırken oyun ve grafik için demiştim uyarı yapabilirlerdi. Neyse Hp desteğe sorayım olmazsa cihazı getiririm dedim. Görevli arkadaş boş yere getirme almam yetkili benim dedi. 7 gün ne için acaba?

Abdullah 609 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah17 Temmuz 2014

    Garantisi sağlam falan diye aldanmayın. İthalatçı firmalar bile daha dürüst.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Abdullah29 Haziran 2014

    Arkadaşlar bugüne kadar değişik firmalardan alışveriş yaptım VATAN Bilgisayar da buna dahil. Ama bu bana ders oldu ithalatçı firma garantisi bile vatan bilgisayarın ilgisinden iyidir. Şikayet sonrası ne aradılar ne sordular. KESİNLİKLE VATAN BİLGİSAYARIN GARANTİSİ DİYE ALDANMAYIN.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön