21 Şubat 2013 #1647361

Vatan Bilgisayar Değişim Süresi Uzuyor!

Vatan bilgisayar bursa nilüfer şubesinden almış olduğum lenovo marka notebook da ekranında ilk açılışta pixel hatası görülüp geri götürülmüş olup, kullanılmadığı için değişmesi gerekirken teknik servise gönderilmiş ekranda yırtılma hatası çıkmıştır.


Değişim talebimiz olduğu için lenovonun istanbuldaki servisine gönderilmiş ve geri gelmiştir. lenovo dan değişim yazısı beklenmektedir. ayrıca muhatap bulunamamaktadır. sizi arayacağız diyerekten oyalama yapılmaktadır. gelmediği takdirde tüketici olarak valiliğe gerekirse tüketici mahkemesine başvuru yapılacaktır.

Baybora 85 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön